Nieuwsoverzicht
 
« afbeelding 1 van 1 »
 
Monday 03 March 2014

Studieclub telersvrouwen: slimmer worden

Annette Tetteroo (41) uit Meteren is voorzitter van de Studieclub Fruittelersvrouwen Rivierenland, waar 28 telersvrouwen lid van zijn. Martina Petrus van Fruitpact hield onlangs in Buren een lezing voor de groep. "Onze leden zijn kritisch, als het onderwerp ze niet interessant lijkt, is de opkomst laag. Het zat vol."

"Martina vertelde over de activiteiten van het Fruitpact, van de projecten die er lopen tot aan het bestaan van fruitambassadeurs. Maar ook over het project dat samen met NFO wordt uitgevoerd om de marketing van elstar en conference te vernieuwen. En over de masterclasses, het vervolg op de leergang ondernemersvaardigheden van Fruitpact. Verder kregen we goed inzicht in de verbinding tussen de vijf pacten in verschillende tuinbouwsectoren in Rivierenland en de activiteit van Betuwse Bloem als koepel erboven. We hebben er veel van opgestoken, je leest wel eens wat over Fruitpact, maar het fijne weet je er niet van. Nu hoor je het eens goed. Vergis je niet: onze leden zijn vaak het financiële en administratieve hart van hun fruitbedrijf. Ze weten hoe het in de sector zit en zijn niet bang om door te vragen. Er zijn de afgelopen jaren veel nieuwe leden bijgekomen. We hebben om de maand een bedrijfsbezoek en een lezing. Zo gaan we binnenkort bij Baltussen Conserven in Driel op bezoek. De vrouwen willen iets leren van een lezing. Maar er is ook tijd voor gezelligheid, we sluiten het jaar af met een uitje samen. Het is een leuke manier om elkaar te leren kennen, je ziet elkaar immers niet zo vaak. Het is in de studieclub dan ook makkelijk om te vragen hoe de ander in bijvoorbeeld de administratie iets doet. Je krijgt raad van anderen in dezelfde praktijk. Dat helpt, je wordt er slimmer van. En het levert altijd iets nieuws op voor je bedrijf."


 
 
BLIJF OP DE HOOGTE VIA